Eindeloze mogelijkheden met de Trainers ACG Kern Zottegem.

Niko Loman

trainer-niko@acgeraardsbergen.be


ver/hoog

Mark Van Acker

trainer-mark@acgeraardsbergen.be

 

Aspirant-Initiator

 

jeugd

Chris lenssens

trainer-chris@acgeraardsbergen.be


lange Afstand

Annick Heymans

trainer-annick@acgeraardsbergen.be


lange afstand

Patrick De Vleeshouwer

trainer-patrick@acgeraardsbergen.be

Trainer B


werpnummers


Femy  De Vleeshouwer

Trainer Aspirant-Initiator

 

 

Jeugd

CONTACT GEGEVENS


Van Gansbeke Karel


T.  0478-53 17 31

E. karel@acgeraardsbergen.be

W. www.atletiek-ACGkernzottegem.be

W. www.acgeraardsbergen.be


Foto's en verslagen voor site mailen naar

foto.atletiekacgkernzottegem@gmail.com

Copyright @ All Rights Reserved